قوانین و مقررات

 

کاربران عزیز استفاده از خدمات فروشگاه دلین کالا منوط به مطالعه دقیق این صفحه می‌باشد.

استفاده از خدمات فروشگاه دلین کالا و خرید از سایت به منزله قبول شرایط ذکر شده در این صفحه می‌باشد.

در صورت تغییر محتویات این صفحه قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی خواهند بود و استفاده مستمر از خدمات و ثبت سفارش در هر زمان به منزله قبول شرایط ذکر شده در این صفحه در همان زمان می‌باشد. 

دلین کالا متعهد به رعایت قوانین مصوب رسمی کشور بوده و تمامی جوانب قانونی در تمام مراحل در نظر گرفته شده است. کاربر نیز باید به قوانین مصوب کشور متعهد باشد و تمامی جوانب قانونی را در نظر بگیرد .

مشتری یا کاربر یا خریدار شخصی است که اقدام به استفاده از خدمات سایت دلین کالا یا ثبت سفارش یا ثبت نام در سایت دلین کالا می‌کند.

شرایط احترام به حریم خصوصی 

تمامی اطلاعات دریافت شده از مشتریان در طی فرآیند ثبت نام و خرید لازمه انجام مراحل پردازش سفارش بوده و برای انجام فروش آنلاین کالا و خدمات ضروری است.دلین کالا می‌تواند به روش‌های مورد نظر خود به صحت‌ سنجی این اطلاعات بپردازد. تمامی اطلاعات مشتریان فقط در راستای تسهیل امر انجام سفارش و همچنین عرضه خدمات بهتر در آینده مورد استفاده می‌گیرد و به هیچ عنوان در اختیار مجموعه دیگر قرار نمی‌گیرد مگر در شرایطی که از طریق مراجع قانونی و در چهارچوب قوانین اساسی جمهوری اسلامی ایران درخواستی صورت گیرد. کلیه فعالیت‌های دلین کالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک می‌باشد. فروشگاه دارای مجوز‌های مورد نیاز از مراجع قانونی ذی‌صلاح است و تمامی فرآیند طبق قوانین انجام می‌گیرد.

روش ارتباطی دلین کالا با مشتریان از طریق اطلاعات وارد شده توسط خود آن‌ها می‌باشد و در صورت بروز مشکلات در فرآیند خرید و تحویل سفارش ممکن است دلین کالا از این طریق اقدام به ایجاد تماس تلفنی، پیام کوتاه، پیام رسانی شبکه‌های ارتباطی مجازی، ایمیل و دیگر کانال‌های ارتباطی نماید.

برای بهبود فرآیند‌های سازمانی، زنجیره عرضه، مدیریت ارتباط با مشتریان، سامانه تحلیل بازار، محتوای سایت و دیگر فرآیند‌های عملیاتی ممکن است دلین کالا اقدام به نظر سنجی از کاربران نماید. همچنین تخفیفات و جشنواره‌های فروش و دیگر اخبار مربوط از طریق این کانال ارتباطی به اطلاع مشتریان خواهد رسید. بدیهی است در صورت عدم رضایت مشتری این نوع از محتوای ارسالی قابل انصراف است.

دلین کالا ممکن است در صورت نیاز به تشخیص خود اقدام به ویرایش نظرات کاربران در راستای قوانین خود کند. در صورت بروز مصادیق مجرمانه حق پیگیری از طریق اطلاعات موجود برای دلین کالا محفوظ می‌باشد.

دلین کالا به هیچ عنوان در هیچ مرحله‌ای اقدام به درخواست اطلاعات شخصی کاربران از جمله نام کاربری و کلمه عبور و امثالهم نخواهد کرد؛ تنها روش پیگیری سفارشات از طریق کد پیگیری سفارش است و در صورت بروز هرگونه مشکل کاربران می‌توانند از طریق تلفن یا ایمیل با مجموعه دلین کالا در ارتباط باشند.

ثبت،‌ پردازش و ارسال سفارش 

دلین کالا موظف است در زمان متعهد شده سفارشات را انجام داده و تحویل مشتری دهد. در صورت رخداد اتفاقات پیش‌بینی نشده یا ناهماهنگی مراجع تامین کالا یا اشتباهات فردی فروشگاه دلین کالا این حق را دارد که سفارش را لغو نماید. مبلغ سفارشات لغو شده حداکثر تا ۴۸ ساعت به حساب مشتری بازگردانی می‌شود. دلین کالا در قیمت‌گذاری، تامین و فروش، طرح‌های تخفیفی و دیگر قسمت‌های کاری حق دارد تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید و تضمین می‌نماید مبلغ پرداختی توسط مشتری را بدون هیچ‌گونه ضرر و زیان نهایتا تا ۴۸ ساعت به حساب اعلام شده توسط مشتری بازگردانی کند.

زمان و نحوه تحویل سفارشات

نحوه تحویل سفارشات به مشتریان محترم در شهر تهران از طریق پیک موتوری انجام می‌پذیرد. زمان تحویل کالا ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری و هزینه‌ ارسال کالا به اطلاع مشتری می‌رسد. هزینه ارسال کالا در فاکتور صادر شده توسط فروشگاه محاسبه می‌شود و نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافه بر مبلغ فاکتور نیست. تحویل سفارشات شهرستان از طریق پست انجام می‌پذیرد. زمان تقریبی تحویل سفارشات پستی در هنگام سفارش به اطلاع مشتریان می‌رسد و تمامی مرسولات با سریع‌ترین روش ارسال پستی یعنی پست پیشتاز ارسال می‌شوند.

دلین کالا با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات تحویل سالم کالا را کاملا تضمین می‌نماید. در صورت وجود هرگونه مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، کاربر باید از تحویل گرفتن سفارش امنتاع کرده تا سفارش بازگردانی شود. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان خواهند رسید.

روش پیگیری سفارشات 

مشتریان تهرانی می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با پشتیبانی دلین کالا تماس گرفته و با در دست داشتن شماره سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی مشتریان دیگر نقاط می توانند با پشتیبانی تماس حاصل نمایند و یا با وارد کردن کد رهگیری پستی که از طریق ایمیل پس از ارسال سفارش به اطلاع کاربران می‌رسد به پیگیری محصول خود بپردازند. همچنین مشتریان محترم می‌توانند در سامانه رهگیری پستی به آدرس newtracking.post.ir از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوند. بدیهی است تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید.

رضایت مشتریان 

وظیفه اصلی دلین کالا در مقابل اعتماد مشتریان محترم به این مجموعه بهبود تجربه خرید و ارائه سرویس‌های مربوطه به آن‌ها می‌باشد. در این راستا مجموعه دلین کالا موظف است تا کالای خریداری شده توسط مشتریان را در سلامت کامل و در زمان تعیین شده تحویل دهد. با توجه به اینکه جلب رضایت مشتری هدف نهایی این مجموعه می‌باشد و همچنین در راستای سیاست مشتری مداری، دلین کالا همواره نسبت به ارائه سرویس‌ و خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان خود پایبند خواهد بود.

شرایط بازگشت کالا

پس از خرید کالا توسط مشتری، وجود برخی از مسائل موجب بازگشت کالا توسط خریدار می‌شود. شرایط بازگشت کالا منوط به وجود یکی از موارد زیر است:

در صورت مغایرت کالا با مشخصات درج شده در سایت

در صورتی که مغایرت بدون باز کردن بسته‌ بندی محصول قابل تشخیص باشد باید از باز کردن بسته‌ بندی خودداری شود و کالا بازگردانده شود. در صورتی که تشخیص مغایرت بدین شکل امکان‌ پذیر نبوده است باید محصول شرایط نو بودن خود را دارا باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد. در این صورت نیز باید بسته ‌بندی و جعبه محصول به همراه تمامی محتویات جعبه حاوی سفارش به طور کامل بازگردانی شوند. جعبه محصولات باید در شرایط سالم بازگردانی شود؛ هرگونه ایراد فیزیکی باعث از بین رفتن ضمانت تعویض می‌شود. بهتر است سفارشات در جعبه پستی ارسالی خود دلین کالا بازگردانی شوند . در تمام حالات مغایر با شرایط کالا و ارسال آن باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل سفارش از طریق تلفن یا ایمیل به دلین کالا اطلاع داده شود.

در صورت مخدوش بودن بسته‌بندی پستی

در صورتی که بسته‌بندی اصلی کالا توسط اداره‌ی مرسولی مخدوش شود مشتری باید از تحویل گرفتن سفارش خودداری نماید و بسته را به همان شکل برگشت دهد. در صورتی که بسته‌بندی خود محصول دارای مشکل باشد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع دلین کالا رسیده و سفارش دست نخورده بازگردانی شود.

روش ارسال کالا و هماهنگی با فروشگاه 

قبل از هرگونه اقدام برای ارسال کالا باید هماهنگی‌های لازم با فروشگاه انجام بگیرد. برای انجام این کار باید با کارشناسان تماس تلفنی برقرار نموده و مراتب اطلاع به اپراتورهای مجموعه صورت گیرد. باید تمامی اقلام همراه کالا به همراه بسته‌بندی اصلی فروشگاه با رعایت نکات ایمنی بازگردانده شوند. فاکتور نیز باید به همراه کالا بازگردانی شده و ایراد سفارش یا مشکلات احتمالی به دقت توسط مشتری در پشت فاکتور نوشته شود.

هزینه‌های ارسال کالا

در صورت تایید مغایرت توسط کارشناسان دلین کالا هزینه ارسال کالا به مشتری بازگردانده می‌شود. هزینه‌ی بازگشت کالا فقط در صورت تشخیص ایراد توسط کارشناسان قابل بازگشت است. فقط در صورت ارسال با پست هزینه قابل عودت بود و در تهران برای نحوه بازگردانی کالا باید با کارشناسان هماهنگی انجام شود. در صورت انصراف از خرید هزینه مرسوله به عهده‌ی مشتری‌ است.

روش رسیدگی به کالای مرجوعی 

کالای بازگردانده شده توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تایید با کالای نو تعویض شده و برای مشتری ارسال می‌گردد. سفارشات در این مرحله قابل تعویض یا قابل انصراف نیستند. در صورت نوسان قیمت این تغییرات در فاکتور مشتری اعمال خواهند شد. تعویض کالا در صورت وجود امکان تعویض کالا برای دلین کالا انجام خواهد گرفت و در غیر این صورت سفارش قابل تغییر یا وجه پرداختی بنا به درخواست مشتری قابل عودت است. مدت زمان رسیدگی به کالای بازگشتی ۷۲ ساعت پس از رسیدن کالا به دلین کالا خواهد بود.

کالاهای رایگان و هدیه شامل بازگشت نمی‌شوند.

محل تشخیص در تمامی مراحل فرآیند کارشناسان مربوطه دلین کالا می‌باشند.

در صورت تخفیف خوردن کالا و استفاده از بن خرید یا کد تخفیف در صورت برگشت تمامی تخفیفات حذف خواهند شد.

نمایندگی فروش 

دلین کالا در سراسر کشور تنها یک فروشگاه فیزیکی به آدرس کردستان، بانه، پاساژ خدری پلاک 45 دارد و به جز آن هیچ‌گونه نمایندگی ندارد و فروش فقط از طریق آدرس وب سایت و فروشگاه فیزیکی دلین کالا انجام می‌گیرد.

محتوا

کلیه محتوای موجود اعم از محتوای متنی، تصویری، چند رسانه‌ای، تولید شده توسط کاربر و دیگر محتوای مندرج در سایت متعلق به دلین کالا بوده و استفاده از محتوا به هر قصدی بدون اخذ موافقت کتبی ممنوع است و حق پیگرد قانونی برای دلین کالا محفوظ می‌باشد.